W naszej ofercie znajdą Państwo zabudowy kuchenne i łazienkowe, szafy, garderoby, stoły oraz wiele wiele innych mebli, również takich które ciężko sklasyfikować – inspirowanych indywidualną potrzebą bądź wizją użytkownika.

Dzięki współpracy z wieloma dostawcami materiałów stolarskich w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką paletę fornirów – zarówno naturalnych jak i modyfikowanych, ale też barwny wachlarz różnego rodzaju laminatów. Możemy również zaproponować Państwu meble lakierowane – tak w macie, jak i w połysku – o dowolnym kolorze dobranym indywidualnie, na miarę potrzeb i oczekiwań.

Nie poprzestajemy jednak na tradycyjnych materiałach, staramy się podążać za trendami i gonić dzisiejszy design. Dlatego też w naszych realizacjach często posiłkujmy się tkaninami obiciowymi, szkłem czy też elementami stalowymi. Użycie tych materiałów daje nam możliwość osiągnięcia wyjątkowych efektów. Bawimy się również klasyką stosując materiały tradycyjne w nietypowy sposób, na co przykładem są chociażby meble z kamiennymi lub skórzanymi frontami.

Dokładając starań, by dostarczane przez nas rozwiązania były na jak najwyższym poziomie, nieustannie pracujemy nad pozyskiwaniem do współpracy utalentowanych architektów i projektantów wnętrz.

Geogis.pl | Strony Internetowe Kraków